Поділитись:

2 000 за день: як та скільки заробляють на полуниці у волинському селі Хорохорин (відео)

Неділя, 23 червня 2024, 13:50
2 000 за день: як та скільки заробляють на полуниці у волинському селі Хорохорин (відео)

Полуничний бізнес у селі Хорохорин знаний на всю Україну. Якщо ви ще не встигли досхочу поласувати смачними ягодами, то, можливо, саме полуниця із цього села опиниться на вашому столі.

Як наважились на такий бізнес та скільки заробляють працівники на цій доволі нелегкій роботі – у сюжеті ТРК «Аверс».

Колись чи не усі місцеві їздили на заробітки у Польщу. Тепер люди показують, що можна господарювати вдома, на своїй землі, та ще й дають заробити іншим.

Зранку, кажуть, працювати найпродуктивніше, бо втома ще не підкралася та сонце не таке палюче. Марія приїхала на полуничні плантації з Луцька. Каже, що цьогоріч ягода вродила файно.

«Тут крапельний полив, хазяї дуже гарно доглядають. Гарна ягода, гарні люди, можна гарно заробити. Я приїжджаю з Луцька сюди заробляти», – розповідає працівниця.

Люди кажуть: заробіток залежить того, як ти сам збираєш. Прудкіші заробляють більше, а повільніші, відповідно, менше.

«Тут можна заробити нормальні гроші, не треба їхати за кордон. І вдома кожен день, а за корднон їдь та потрать ще на дорогу. », – ділиться думками жителька села Вітчині Катерина.

Жінка пояснює, що в пік сезону за день можна заробити й 2 000 гривень, якщо добре постаратися. Зі слів працівниці, якщо маєте добру моторику рук, то й заробите більше.

Про те, як люди наважилися почати такий бізнес – у відео.

2 000 за день: як та скільки заробляють на полуниці у волинському селі Хорохорин (відео)

Нагадаємо: луцький базар буяє літніми ягодами. Зокрема, на ринку вже продають малину, порічки, смородину та лохину. Скільки потрібно заплатити за цей ягідний кошик, дізнавалися журналісти телеканалу «Конкурент TV».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів