Поділитись:

Розкрито незвичайний спосіб пити «кока-колу» з 1920-х років

Понеділок, 24 червня 2024, 03:13
Розкрито незвичайний спосіб пити «кока-колу» з 1920-х років

Американська журналістка Меган Скотт розповіла про незвичайний південний спосіб пити «кока-колу», щоб вона не була настільки нудотно-солодка.

Про це пише УНІАН.

"Я ніколи не була великим любителем "кока-коли". Для моїх смакових рецепторів вона занадто солодка. Крім тих випадків, коли я п'ю її так, як навчила мене мама, - зізналася авторка. - Улюблений і менш нудотний спосіб пити кока-колу моєї мами взятий з її дитинства 1970-х років".

Однак, вважається, що цей спосіб був винайдений ще в 1920-х роках.

За словами Меган, після спекотних трудових буднів у саду або на полі її мама воліла перекусити пачкою солоного арахісу з холодною колою.

«Усе це звучало для мене досить стандартно, поки моя мама не пояснила свій метод вживання цього комбо: вона робила кілька ковтків коли, щоб звільнити місце в пляшці, насипала в неї пакетик арахісу, пила колу, а потім з'їдала арахіс, просочений колою», - розповіла авторка.

Зазначається, що геніальність цієї закуски полягає в її солодко-солоному смаку:

«Сіль арахісу насичує газовану воду, пом'якшуючи її солодкість і підкреслюючи інші смаки. Кока-кола насправді доволі складний на смак напій із нотками теплих спецій, ванілі та цедри цитрусових. Точно так само, як сіль робить смак усього, від огірків до стейка, більш схожим на себе, сіль, додана в колу, підкреслює ці смаки, роблячи напій набагато більш збалансованим».

.З іншого боку, арахіс вбирає лише трохи смаку кока-коли, але зберігає більшу частину свого хрускоту. Вони забезпечують приємний хрускіт, поки ви п'єте колу, і приємне завершення закуски, коли ви перекидаєте пляшку, щоб отримати все до останнього, додала авторка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів