Поділитись:

Волинянам нагадали про заборону знімати й публікувати дії Сил оборони і наслідки ворожих обстрілів

Субота, 22 червня 2024, 15:25
Волинянам нагадали про заборону знімати й публікувати дії Сил оборони і наслідки ворожих обстрілів

СБУ вкотре наголошує на забороні знімати та оприлюднювати відео і фото про діяльність Сил оборони і наслідки ворожих обстрілів.

Про це у суботу, 22 червня, написали на фейсбук-сторінці Управління СБ України у Волинській області.

Служба безпеки попереджає, що за поширення інформації про переміщення зброї, озброєння та бойових припасів, розміщення та переміщення підрозділів ЗСУ настає кримінальна відповідальність.

Також заборонено знімати об’єкти критичної інфраструктури (електростанції, дороги загального користування, залізничні об’єкти).

Відповідно до ст. 114-2 Кримінального кодексу України особа притягається до кримінальної відповідальності, якщо поширена нею інформація раніше не розміщувалася у відкритому доступі підрозділами Сил оборони чи державами-партнерами. Такі діяння караються позбавленням волі на термін від п’яти до восьми років.

Якщо ж ці дії вчинені за попередньою змовою групою осіб або з корисливих мотивів, або з метою надання такої інформації представникам РФ – караються позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років.

Публікація таких фото- і відеоматеріалів в інтернеті розцінюється як коригування ворожого вогню і є злочином, що карається відповідно до закону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів