Поділитись:

Чи можна робити лазерну епіляцію вагітним жінкам

Неділя, 23 червня 2024, 04:12
Чи можна робити лазерну епіляцію вагітним жінкам

Лазерна епіляція – це спасіння для кожної жінки, втім під час вагітності страхів стає дедалі більше, а відтак постає питання, чи можна відвідувати майстра жінкам, які очікують на появу дитини. 

Відповідь на популярне питання дала спеціалістка з епіляції Юліана Пономарьова, – пише 24 канал.

Промінь лазеру є цілком безпечним для людського організму. Промінь лазера потрапляє лише на 2 – 4 міліметри у шкіру, тож не дістає ні до органів, ні до плоду. Лазер бачить лише одне – пігмент мелатонін, який міститься у волоску та трішки у шкірі.

За словами експертки, з теоретично-наукової думки, робити лазерну епіляцію здоровій вагітній жінці можна так само як будь-якій іншій здоровій жінці. Та офіційних досліджень щодо лазерної епіляції під час вагітності немає, тож і стверджувати на 100 %, що це цілком безпечно – не може ніхто.

Лазерна епіляція не є шкідливою для вагітних, однак є ризик непередбачуваних реакцій, особливо у випадку шкірних проблем чи підвищеної чутливості.

Вагітним жінкам краще утриматися від ризикованих процедур в перший триместр вагітності, вже у другому чи третьому триместрі ризик є меншим. А ще, у вагітних жінок змінюється гормональний фон, то ріст волосся може бути швидшим, відповідно гладенька шкіра протримається недовго.

Юліана Пономарьова каже, що навіть попри те, що лазерна епіляція не є шкідливою, якщо жінка відчуває стрес перед процедурою, тоді краще її не робити. Якщо ж ви розпочали курс лазерної епіляції перед вагітністю, то продовжити його можна вже через 3 місяці після народження дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів