Поділитись:

Довідку для ТЦК тепер може сформувати заклад освіти

Середа, 12 червня 2024, 06:27
Довідку для ТЦК тепер може сформувати заклад освіти

Заклади освіти отримали можливість формувати довідки про студентів для отримання відстрочки під час здійснення військового обліку в ТЦК. Це відбуватиметься за даними ЄДЕБО.

Про це пише 24 канал. 

Цю можливість реалізували Державне підприємство «Інфоресурс» разом з Міносвіти України. Форма довідки визначена Порядком проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

У формі довідки тепер обов'язково треба вказати, чи чинне здобуття освіти не порушує послідовності, визначеної частиною 2 статті 10 Закону України «Про освіту».

Для отримання такої довідки студентам денної або дуальної форми навчання треба звернутися до свого закладу освіти.

Перевірити правдивість довідки можна на сайті ЄДЕБО. При цьому треба вказати її номер та РНОКПП студента або скористатись QR-кодом, вказаним на виданій довідці.

Де можна сформувати довідку для ТЦК

  • Довідки про те, що студент здобуває освіту на певному рівні, формуватимуть у Єдиній державній базі з питань освіти.
  • Порядок проведення призову громадян на службу під час мобілізації на особливий період передбачає отримання довідки про здобувача освіти за даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО), визначеної в Додатку 9.
  • Для отримання довідки здобувач освіти має звернутися до закладу освіти, в якому навчається. А вже заклад формуватиме довідки в ЄДЕБО та видаватиме їх студентам денної (дуальної) форми навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів