Поділитись:

Чим зайняти дітей, коли нема світла

Вівторок, 11 червня 2024, 13:37
Чим зайняти дітей, коли нема світла

Як перетворити рутинний вечір під час блекауту в затишні чи веселі родинні збори? Коли міста поринають у темряву, дітям часто стає нудно без улюбленої гри чи мультфільму у гаджеті.

Тож батькам доводиться тримати у своєму арсеналі декілька простих ідей для дозвілля., – пише УСІ. Пропонуємо 7 цікавих ідей, чим можна зайняти дитину під час блекауту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що приготувати, коли немає світла

Театр тіней

Тут можна проявити фантазію та згадати різні цікаві історії чи придумати їх самому. І “озброївшись” ліхтарем та підручними предметами, влаштувати на стіні цілу виставу. Героїв спектаклю можна зобразити й руками. Дитині буде весело.

Пограти в «Вірю – не вірю»

Хтось з учасників називає цікаві факти, а інші повинні вгадати, чи правда це, чи ні. Кількість гравців – від трьох людей і більше. Найдопитливіших можна нагородити символічними призами, а для тих, хто програє, можна підготовити якісь смішні завдання.

Збудуйте намет чи облаштуйте хатину у вігвамі

Це може бути ваше секретне місце, збудоване зі стільців, подушок та покривал. Прикрасити його можна гірляндами та взяти з собою в середину ліхтарик.

Ляльковий театр власноруч

Намалюйте на листі паперу чи картону героїв, розмалюйте, виріжіть їх та склейте, щоб придати форму. Одягаємо персонажів на пальці й розігруємо виставу. Звісно, можна обирати і звичні іграшки дитини.

Настільні ігри

Час подивитися на поличку, може там вас чекають давно придбані карткові чи настільні ігри, пазли. Сміливо беремо те, що подобається найбільше, та йдемо розважатися.

Вигадати історію разом

Дорослий починає історію, а дитина повинна додумати її кінець. Так з’являються справжні нові казки. Ви навіть можете разом намалювати книжку або додати ілюстрації до розповіді.

З більш дорослими дітьми можна ще й потренувати пам’ять: перший учасник називає два слова чи словосполучення, інші додають по два своїх, але кожний повторює разом зі своїми словосполученнями всі попередні слова. Виходить дуже смішна історія. З гри вибуває той, хто не може згадати всю розповідь з початку.

Вивчайте мову

Покращуйте українську, англійську чи будь-яку іншу мову. Хтось з учасників може назвати слово, а інші повинні вгадати, що саме воно означає. Разом в ігровій формі можна легко поповнити словниковий запас, який стане у пригоді в майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів