У центрі Луцька авто збило велосипедиста
Вівторок, 11 червня 2024, 09:48
У центрі Луцька збили велосипедиста.
Це трапилося зранку, 11 червня, на проспекті Волі.
Постраждалого оглядали лікарі, про його стан поки нічого невідомо.
У коментарі для сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» в пресслужбі поліції підтвердили факт аварії.
«Водій автомобіля Опель зафіра допустив наїзд на велосипедиста. На місці наразі працює слідчо-оперативна група», – повідомили правоохоронці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Волині за вихідні патрульні зловили семеро п'яних водіїв
- П'янючий чоловік їздив на мотоциклі нічним Луцьком
- П'яний і «без прав»: у комендантську годину в Луцьку зловили 18-річного водія (відео)