У селі на Волині втопився чоловік, якого вважали зниклим безвісти (відео)

На Волині, у селі Дерно, неподалік свого будинку втопився чоловік. Про це телеканалу «Конкурент TV» стало відомо з власних джерел.
Загиблий – 51-річний мешканець села.
«5 числа в 10:30 ранку виїздило водолазно-рятувальне відділення міста Луцьк в селі Дерно. 10 метрів від берега виявили тіло чоловіка. Дістали за допомогою багра і мотузки.Загиблий 1973 року народження, українець, проживав у селі Дерно», – розповіли у пресслужбі волинських рятувальників.
Як повідомили у поліції, 51-річний чоловік із 4 червня вважався зниклим безвісти. Більше – у сюжеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.