Поділитись:

"Ласці" не заборонять відловлювати тварин в інших містах

Середа, 19 квітня 2017, 09:38

Луцька міська рада відповіла на петицію, у якій просили не забороняти КП "Ласка" здійснювати свою господарську діяльність в інших містах України.

Зокрема в мерії повідомили, що КП "Ласка" відловлює тварин з інших міст, стерилізує, вакцинує та повертає усіх, окрім тих тварин, які визначені договором, у те місто з якого вони були привезені. Відтак, ця робота захищає від розповсюдження хвороб, зокрема зоонозів, не лише у тих містах у яких перебувають тварини, а й лучан, оскільки тварини мають здатність мігрувати. Така робота сприяє зменшенню захворюваності людей.

"Міста, які розташовані поблизу міста Луцька, обслуговуються першочергово, завдяки цьому КП "Ласка" вдалося зупини спалахи сказу і не допустити його поширення у Луцьку", – зазначили в міськраді.

Як сказано у відповіді, Луцька міська рада не має повноважень втручатися в господарську роботу комунального підприємства і позбавляти його фінансових надходжень, оскільки воно є самостійним об'єктом господарювання.

"Відповідно до ст. 19 п. 1 Господарського кодексу України суб'єкти господарювання мають право без обмежень самостійно здійснювати господарську діяльність, що не суперечить законодавству, а також згідно ст. 23 п. 4 - Незаконне втручання органів та посадових осіб місцевого самоврядування у господарську діяльність суб'єктів господарювання забороняється", – йдеться у повідомленні.

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:30
02 липня 2020
01 липня 2020
30 червня 2020