Поділитись:

Більше сотні лучан взяли участь у Конкурсі турпроектів

Вівторок, 18 квітня 2017, 12:37

Завершився прийом заявок на участь в Конкурсі соціальних проектів (пітчинг) туристичного спрямування, який оголосила Луцька міська рада у партнерстві з програмою "Активні громадяни" від Британської ради в Україні та СГО "Молодіжна платформа".

На адресу організаторів ініціативи надійшло 80 заявок від активних лучан. З них було відібрано 40 ідей для наступного етапу конкурсу, – повідомляють організатори.

"Нас радує той факт, що ця ініціатива викликала ажіотаж серед активних мешканців Луцька. Дякуємо усім, хто подав свої заявки. Більшість ідей, які ви нам надіслали, тішать своєю креативністю і дійсно спрямовані на підвищення туристичного потенціалу та розвитку нашого міста", – зазначив один із організаторів Конкурсу, голова ГО "Молодіжна платформа" Захар Ткачук.

Найбільш поширеною темою заявок були: проведення фестивалів та культурно-мистецьких, заходів; облаштування міського простору; створення тематичних веб-ресурсів.

Під час наступного етапу конкурсу усі відібрані заявники пройдуть навчання з написання та управління проектами.

"Ми запросили до участі у цьому заході авторитетних та досвідчених тренерів. А саме: дизайнера, одного із засновників Конгресу активістів культури Ярослава Белінського; проектного менеджера "Центру соціального партнерства" в Сумах Анну Товстуху; голову ГО "Відкритий Університет Майдану" Олену Хіль", – зазначив Захар Ткачук.

Переможців конкурсу буде оголошено у п'ятницю, 21 квітня, за результатами презентації відібраних проектів перед конкурсною комісією. До її складу увійдуть представники Луцької міської ради, громадські активісти, представники туристичного бізнесу та інші авторитетні експерти.

Довідково:

Конкурс соціальних проектів (пітчинг) – це ініціатива, яка має на меті підвищити туристичну привабливість Луцька, завдяки ініціативам, які будуть реалізовані активними лучанами. Наразі загальний бюджет Конкурсу складає 200 тис. грн:100 000 грн надає Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, а ще 100 000 грн - Британська Рада в Україні.

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 липня 2020
09 липня 2020
08 липня 2020
07 липня 2020
05 липня 2020
30 червня 2020
27 червня 2020
26 червня 2020