Реал переміг Боруссію Дортмунд і став 15-разовим переможцем Ліги чемпіонів

Неділя, 02 червня 2024, 00:06

Мадридський Реал вкотре підтвердив свій статус «королівського» клубу і продовжує переписувати рекорди турніру.

Про це пише Конкурент.футбол.

Закінченням клубного сезону 2023/24 став фінал Ліги чемпіонів, у який вийшли Боруссія Дортмунд і мадридський Реал. Саме ці дві команди розіграли головний єврокубковий трофей.

Реал на гру вийшов без українського голкіпера Андрія Луніна – він залишився у запасі, через хворобу. Натомість основний воротар мадридців Тібо Куртуа отримав місце в основі.

Боруссія Дортмунд мала перевагу над Реалом упродовж першого тайму, хоча фаворитами вважилися мадридці, проте свої моменти «джмелі» не реалізували.

Підопічні Анчелотті витримали натиск суперників і сконцентрувалися на реалізації свої гольових моментів.

Спочатку Дані Карвахаль на 74 хвилині, після навісу від Крооса, прицільно пробив по воротах Боруссії - 1:0. За декілька хвилин Вінісіус Жуніор подвоїв перевагу Реала.

У підсумку мадридці - переможець Ліги чемпіонів 2023/24.

15-а перемога Реала у Лізі чемпіонів - оновлення рекорду, який належить мадридцям.

5 перемога у фіналі Ліги чемпіонів для тренера Реала Карло Анчелотті – абсолютний рекорд.

Ліга чемпіонів. Фінал

Боруссія Дортмунд Реал Мадрид 0:2 (0:0)

Гол: Карвахаль, 74, В. Жуніор, 83

Реал переміг Боруссію Дортмунд і став 15-разовим переможцем Ліги чемпіонівРеал переміг Боруссію Дортмунд і став 15-разовим переможцем Ліги чемпіонів