У Луцьку завершився чемпіонат з волейболу серед юнаків: хто переміг

П'ятниця, 24 травня 2024, 09:42

У Луцьку завершився чемпіонат з волейболу серед юнаків за квиток у всеукраїнський етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Про це повідомили на сайті Волинської ОВА.

Фінальна гра відбулася в обласному центрі у четвер, 23 травня. На майданчику зібралися п'ять найсильніших команд з кожного району області.

«Кожен колектив був вартий перемоги.

У результаті шалених волейбольних баталій переможцями стали учні Нововолинського ліцею №5 Володимирського району», – йдеться у дописі.

Друге місце посіли юнаки з Мирненського ліцею Луцького району. «Бронзу» здобули волейболісти Луцького ліцею №26. На четвертій сходинці – Нуйнівський ліцей Камінь-Каширського району, а на п'ятій – Ратнівський ліцей №1 Ковельського району.

«Дякуємо кожній команді за участь. Це було неймовірно!

А тріумфаторам змагань бажаємо не розслаблятися, адже попереду – всеукраїнський рівень. Віримо у вас!» – додали в обласній адміністрації.

Редакція сайту новин Волині «Конкурент» вітає юних спортсменів з перемогою!