На війні загинули троє військових з Луцького району

Понеділок, 20 травня 2024, 16:22

Повідомили про загибель на війні трьох військовослужбовців з Луцького району: Андрія Денисюка, Андрія Крука та Богдан Рабчуна.

Інформацію опублікували у понеділок, 20 травня, на фейсбук-сторінці Цуманської громади.

«На вічний спочинок до рідних домівок повертаються Герої, що віддали свої життя за рідну Вітчизну, а саме:

  • Денисюк Андрій Миколайович,
  • Крук Андрій Федорович та
  • Рабчун Богдан Олександрович.

Ваш подвиг спонукає задуматись кожного про ціну, яку платить Україна за відстоювання своєї незалежності», – йдеться у дописі.

20 травня, орієнтовно о 16:00, траурний кортеж з тілом Богдана Рабчуна відправиться від приміщення Волинського бюро судово-медичних експертиз.

Жителів громади просять гідно зустріти тіло полеглого воїна і віддати шану.

Про прибуття кортежу у село Кадище повідомлять додатково.

Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким загиблих.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: