На війні загинули троє військових з Луцького району

Повідомили про загибель на війні трьох військовослужбовців з Луцького району: Андрія Денисюка, Андрія Крука та Богдан Рабчуна.
Інформацію опублікували у понеділок, 20 травня, на фейсбук-сторінці Цуманської громади.
«На вічний спочинок до рідних домівок повертаються Герої, що віддали свої життя за рідну Вітчизну, а саме:
- Денисюк Андрій Миколайович,
- Крук Андрій Федорович та
- Рабчун Богдан Олександрович.
Ваш подвиг спонукає задуматись кожного про ціну, яку платить Україна за відстоювання своєї незалежності», – йдеться у дописі.
20 травня, орієнтовно о 16:00, траурний кортеж з тілом Богдана Рабчуна відправиться від приміщення Волинського бюро судово-медичних експертиз.
Жителів громади просять гідно зустріти тіло полеглого воїна і віддати шану.
Про прибуття кортежу у село Кадище повідомлять додатково.
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким загиблих.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.