У Калузькій області росії безпілотники атакували НПЗ
У ніч на п'ятницю в Калузькій області Росії безпілотники атакували НПЗ «Перший завод».
Про це повідомляє Українська правда з посиланням на різні росЗМІ.
Кілька потужних вибухів пролунали в Дзержинському районі Калузької області. Зі слів місцевих мешканців, були чутні характерні звуки прольоту кількох БПЛА, після чого почалася пожежа в районі НПЗ.
Окрім цього, у Підмосков’ї був збитий безпілотник, що летів у напрямку столиці росії, повідомив мер Москви Сергій Собянін. Ще три безпілотники нібито були знищені у Брянській області.
Провладні пропагандиські російські ЗМІ підтвердили, що на території НПЗ "Перший завод" у Калузькій області через падіння безпілотника виникла пожежа. Ніхто не постраждав, горять три ємності з дизпаливом та ємність з мазутом. Близько 7.00 губернатор регіону Владислав Шапша повідомив, що пожежу на НПЗ ліквідовано і постраждалих немає.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Безпілотники атакували Рязанський НПЗ
- На росії безпілотники атакували два НПЗ, бітумний завод і військовий аеродром
- Вночі окупанти атакували енергооб’єкти у трьох областях