Востаннє їде додому: до Луцька «на щиті» повернеться Герой Юрій Сілюк

Неділя, 28 квітня 2024, 19:34

 У Луцьку зустрінуть полеглого Героя Юрія Сілюка у понеділок, 29 квітня.

Про це повідомив Олександр Лєсной у соціальній мережі «Facebook», – пише ВСН.

«Орієнтовний час прибуття екіпажу з Юрічем 29 квітня, 2-4 година ночі», - йдеться в повідомленні.

Активіст Волинської самооборони, відеооператор Юрій Сілюк загинув 26 квітня під час бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Архангельське Покровського району Донецької області.

1 червня військовому мало би виповнитись 50 років.

Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким загиблого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: