Ексучасник «МастерШефа» з Волині Віталій Наливайко розповів, за кого вболіває
Неділя, 28 квітня 2024, 12:03
Кулінар з Волині Віталій Наливайко назвав учасників, за яких вболіває на телешоу «МастерШеф», яке покинув позаминулої суботи, 20 квітня.
Про це він ексклюзивно розповів сайту новин Луцька та Волині «Конкурент».
«На проєкті вболіваю за Альону Московченко та Влада Кецмура. З учасниками проєкту деколи переписуюся, питають як справи, а так щоб постійно з кимось із учасників спілкуватися, то ні з ким. На проєкті я здружився з Владом, у нас ще в один день був день народження, святкували разом», – розповів Віталій.
Нагадаємо, Віталій також зізнався, чи знайшов дівчину і чим зайнявся після того, як покинув знімальний майданчик.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Ким був волинський кухар Віталій Наливайко до телешоу «МастерШеф»
- Ким був волинський кухар Віталій Наливайко до телешоу «МастерШеф»
- «Ніби песики з тарілки їли»: волинянин на «МастерШеф» вдруге одягнув чорний фартух (фото)