Поділитись:

Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото)

Середа, 24 квітня 2024, 17:29
Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото)

Відомий лучанин Макс Тарківський, який у на період фестивалю тюльпанів у «Волинській Голландії» працює штатним фотографом, зловив неймовірні кадри.

Фото опублікували на фейсбук-сторінці «Волинської Голландії».

«Волинська Голландія – квіти для вашого гарного настрою. Наш тюльпан – символ краси, який розцвітає в найнесподіваніший момент. Зловити неймовірні кадри вдалося нашому фотографу @makstarkivskyy», – йдеться у повідомленні. 

І натякнули, що краще все побачити на власні очі. 

Фотосесія на фестивалі від Максима Тарківського тривалістю до 20 хв всього за 400 грн, передбачає 20 професійних оброблених фотографій і море позитивних емоцій та чудових спогадів.

Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото) Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото) Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото) Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Відомий луцький фотограф провів екскурсію «Волинською Голландією» та зазнімкувався з панянками (відео)

Додали, що у різних сортів тюльпанів – різний час цвітіння.

Тому не кажіть, що не попереджали», – зазначили організатори. 

Охочих подивитися на цю красу чекають щодня з 10:00 до 19:00.

Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото) Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото) Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото) Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото) Луцький фотограф зловив неймовірні кадри у «Волинській Голландії» (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів