Поділитись:

Перед Великоднем у Луцьку організували зустріч РВА, церков та ТЦК

Субота, 20 квітня 2024, 09:38
Перед Великоднем у Луцьку організували зустріч РВА, церков та ТЦК

Декан Свято-Успенського округу Луцького районного деканату протоієрей Андрій Мовчанюк взяв участь у черговому засіданні представників конфесій при райвійськадміністрації. 

Насамперед говорили про безпеку на богослужіннях, – йдеться на сторінці Волинської єпархії. 

«Подбайте, аби ваші прихожани мали де сховатися у разі повітряної тривоги. Дотримуйтеся правил комендантської години», – наголосила заступник голови РВА Алла Ганіч.

Отець Андрій розповів, що таке обговорення є дуже важливим, оскільки під час Великодніх свят у храмах буде велике скупчення людей.

«Наступного тижня планую зустрітися зі священниками, аби обговорити з ними питання безпеки. Запрошу також інспекторів ДСНС. Адже важливо, щоб не тільки у храмі був вогнегасник, але й ним правильно користувалися», – поділився протоієрей.

Також на засіданні душпастир укотре порушив питання ворожої російської церкви, яка продовжує діяти в Україні.

«Дуже боляче, коли ми хоронимо воїнів, які загинули за Україну. Такого бути не може, що їх відспівує церква держави-агресорки, яка і вбиває наших військових», – наголосив о. Андрій Мовчанюк.

У засіданні взяли участь представники ДСНС і Луцького РТЦК.

«Головна наша надія на Бога в цей нелегкий для нашої держави час. Потрібно допомагати та підтримувати один одного, зокрема, тих, кому зараз найважче, – родини полеглих воїнів», – підсумував зустріч начальник Луцької РВА Анатолій Костик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів