Поділитись:

Польські фермери поновили блокування двох пунктів пропуску на кордоні з Україною

Четвер, 18 квітня 2024, 11:55
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Польські фермери поновили блокування пунктів пропуску «Корчова – Краківець» та «Медика – Шегині». Разом із ПП «Ягодин – Дорогуськ» та «Рава-Руська – Гребенне» таким чином наразі для українських вантажівок перекриті чотири напрямки.

Про це сказав речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко, – повідомляє Українська правда. 

Інформацію про блокування українські прикордонники отримали від представників Прикордонної варти Республіка Польща.

Блокування учасники акції на території Польщі розпочали 18 квітня після 9:00 години по пунктах пропуску «Корчова» та «Медика», що навпроти українських пунктів «Краківець» і «Шегині».

На напрямку пункту пропуску «Краківець» обмежується рух вантажних транспортних засобів, які слідують в бік України, а у напрямку «Шегинь» як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд.

За наявною інформацією, польські фермери планують здійснювати блокування руху по «Краківцю» до 9:00 год 20 квітня і по пункту пропуску «Шегині» – до 9:00 год 19 квітня.

За словами Демченка, станом на ранок 18 квітня в чергах на території Польщі на цих напрямках очікують на можливість проїзду в бік України близько 1500 вантажівок.

Ускладнень для руху легкових автомобілів та автобусів не передбачається.

При цьому заблокованими польськими фермерами також залишаються напрямки пунктів пропуску «Ягодин» та «Рава-Руська».

«Там протестувальники продовжують ускладнювати рух вантажівкам, пропускаючи по кілька транспортних засобів на годину, або взагалі обмежуючи рух. Через ці пункти польські протестувальники за останній час взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі. Через «Ягодин», як і раніше, пропускають в бік України незначну кількість вантажівок, особливо якщо порівнювати з пропускною спроможністю цього напрямку. На ранок 18 квітня на цих двох пунктах в чергах на території Польщі загалом перебуває близько 600 вантажівок», – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів