Поділитись:

«Ваш фінансовий рахунок додано»: волинян попереджають про шахрайську схему

Вівторок, 16 квітня 2024, 14:46
«Ваш фінансовий рахунок додано»: волинян попереджають про шахрайську схему

Волинян попереджають про шахрайську схему: через WhatsApp надсилають повідомлення про додавання фінансового рахунку та надходження на нього коштів, отримують доступ до банківських рахунків жертв та спустошують їх.

Про це у вівторок, 16 квітня, повідомили на сайті ГУНП.

Зловмисники розповсюджують через месенджер WhatsApp повідомлення про додавання фінансового рахунку та надходження на нього великих сум коштів. Повідомлення містять посилання на підконтрольні аферистам вебсайти, при переході за якими система просить авторизуватись та ввести платіжні дані.

Відповідну інформацію зловмисники можуть використовувати для доступу до онлайн-банкінгу жертв та спустошувати їх рахунки.

Кіберполіція нагадує, як не стати жертвами фішингових шахраїв:

  • не переходьте за невідомими і підозрілими посиланнями;
  • не вводьте на таких сайтах персональну інформацію та дані банківських карток;
  • ігноруйте повідомлення від незнайомців, надісланих в sms-повідомленнях, месенджерах, електронних листах, а також телефонні дзвінки, у яких вам повідомляється про великі виграші;
  • блокуйте користувачів, які надсилають вам такі повідомлення, а також подайте скаргу до модераторів відповідного месенджера.

Нагадаємо: нещодавно у Луцьку припинили діяльність шахрайського кол-центру – зловмисники телефонували громадянам різних країн, називалися працівниками інвестиційної компанії та схиляли співрозмовників до переказу коштів під приводом інвестування у криптовалюти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів