Поділитись:

Коли снарядів 1 до 10, а літаків 1 до 30, то шансів перемогти немає, − Зеленський (відео)

Вівторок, 16 квітня 2024, 12:51
Коли снарядів 1 до 10, а літаків 1 до 30, то шансів перемогти немає, − Зеленський (відео)

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не має необхідної кількості озброєння та боєприпасів, щоб успішно протистояти російській навалі, за таких умов окупанти щоденно посуватимуть українські війська назад.

Про це Зеленський розповів в інтерв’ю PBS, інформує «Українська правда».

«Я кажу вам відверто − без цієї допомоги (від союзників, зокрема, від США − ред.) шансів перемогти у нас не буде. І треба бути набагато сильнішим за свого ворога − ось про що я говорю. Сьогодні артилерійський снаряд (на фронті в української сторони − ред.) – 1 до 10 (які є у Росії − ред.). Чи можемо ми так стояти? Ні. Літаків – 1 до 30. Як можна воювати? Ми ж не просимо якусь особливу зброю. І ніхто не просить дати 500 чи 300 літаків − Росія, до речі, 300 літаків використовує тільки на території України! У будь-якому випадку при цій статистиці вони (РФ − ред.) нас будуть щоденно штовхати назад», – заявив Зеленський.

За словами Президента, для того, щоб боронити ті території, які зараз під контролем України, треба зрівнятися з Росією у кількості снарядів, і на 10 російських мати 10 з боку України.

«Як можна знищити (ворога − ред.), план − дуже простий. Він зрозумілий. Він є. Є конкретна зброя, яка потрібна, щоб іти вперед. Є конкретна зброя, щоб захистити небо. І є конкретна зброя, щоб розблокувати небо, щоб люди (військові − ред.) йшли вперед. План є. І більше того − всі партнери це мають на руках. Всі. Цей план того, що нам технічно дуже потрібно», − наголосив Зеленський.

На запитання, чи очікує він, що Україні буде легше наступного року, президент сказав, що «легше не буде», і що українці не думають про наступний рік, а думають про завтрашній день.

«Ми думаємо про завтра. Наші цілі набагато більш життєві і простіші. Нам треба жити завтра. Що буде в наступному році − ніхто не знає. Ми не розуміємо, яку підтримку матиме Україна, які ще війни можуть бути у світі, що буде з конгресом США (з рішенням щодо України − ред.)», – сказав Зеленський.

Коли снарядів 1 до 10, а літаків 1 до 30, то шансів перемогти немає, − Зеленський (відео)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів