Поділитись:

Трьох посадовців луцького депо кинули за ґрати

Понеділок, 15 квітня 2024, 16:37
Трьох посадовців луцького депо кинули за ґрати

На Волині суд виніс вирок трьом посадовцям КП «Луцьке підприємство електротранспорту» – директору, головному інженеру та менеджеру з постачання: по три роки позбавлення волі кожному.

Про це у понеділок, 15 квітня, повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

«Трьох посадовців комунального підприємства "Луцьке підприємство електротранспорту" – директора, головного інженера та менеджера із постачання – визнано винуватими у вчиненій шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб розтраті коштів (ч. 3 ст. 191 КК України)», – йдеться у повідомленні.

Суд призначив кожному з них покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням на рік права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, та організаціях всіх форм власності.

Прокурори Волинської обласної прокуратури довели, що у 2015 році спільники уклали із суб'єктом господарювання договір про постачання запчастин для підприємства та сплатили кошти за розукомплектовані, фізично зношені, пошкоджені запчастини до контактної мережі тролейбусів, які не відповідали переліку, зазначеному в накладних.

Окрім того, запчастини були без відповідної технічної документації та сертифікатів, які б підтверджували їх відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів, чинних в Україні, а тому не могли бути використані за призначенням на КП «Луцьке підприємство електротранспорту».

Таким чином незаконними діями посадовців підприємству було завдано матеріальної шкоди на суму понад 130 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів