Поділитись:

«Мрію підняти синьо-жовтий прапор над центром Луганська», – «Штурман» з 100-ї бригади

П'ятниця, 12 квітня 2024, 17:12
«Мрію підняти синьо-жовтий прапор над центром Луганська», – «Штурман» з 100-ї бригади

Пан Сергій на псевдо «Штурман» – командир роти у Ковельському батальйоні 100 омбр. Чоловік (попри те, що є етнічним українцем) народився за багато тисяч кілометрів від України – в Іркутській області, де тоді працювали батьки. 

Про Штурмана розповідають у 100-й бригаді окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ.

Та Сергійко був ще немовлям, коли його сім’я переїхала до Луганська. Там минуло дитинство, там закінчив школу, звідтіля вступив до Харківського інституту льотчиків ВПС…

Після закінчення вишу молодого лейтенанта направили служити до Луцька – у 806 бомбардувальний авіаційний полк. Доля розпорядилася так, що саме на Волині Сергій зустрів кохання всього свого життя.

«Був із солдатами у патрулі. Проходили повз автостанцію в Луцьку. Дивлюся, молоденька дівчина-студентка ледве тягне дві важезні сумки. – Допоміг донести до гуртожитка. Дорогою познайомилися з Олею, почали зустрічатися… – Відтоді минуло багато років, вже й наша донечка Ліна встигла закінчити університет. Але своїй Ользі Йосипівні я й досі не дозволяю носити нічого тяжкого», – усміхаючись, розповідає «Штурман».

Вже понад рік Ковельський батальйон 100 омбр виконує бойові завдання у Серебрянському лісі на Луганщині – рідній землі пана Сергія.

«Моя заповітна мрія – особисто підняти синьо-жовтий прапор над центральною площею Луганська, міста мого дитинства і моєї юності. А потім піти на могили матері, батька, дідусів і бабусь. Вклонитися, перепросити за довгу відсутність… і розказати, що ми назавжди вигнали орківську наволоч з рідної землі!», – додає воїн.

Нагадаємо: що у березні за бойові успіхи Волинську 100-ту окрему бригаду територіальної оборони реорганізували у 100-ту окрему механізовану бригаду. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів