Поділитись:

Лукашенко пояснив, чому Білорусь не вступає у війну проти України

П'ятниця, 12 квітня 2024, 15:14
Лукашенко пояснив, чому Білорусь не вступає у війну проти України

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не вступає у війну проти України на боці Росії через потужні укріплення, мінні поля та значне військове угруповання на кордоні.

Відео спілкування з Лукашенком оприлюднив кремлівський пропагандист Павло Зарубін у телеграмі, пише «Українська правда».

«Якби ми сьогодні вступили б у війну проти України, це б нічого не дало. Тому що у них (українців – ред.) кордон з Білоруссю забарикадований так, що туди не підійти», – сказав Лукашенко.

За його словами, кордон повністю замінований і забетонований. Також Лукашенко оцінив кількість українських військ на ділянці білоруського кордону в 120 тисяч військових.

«Ну, вони хочуть кинути на фронт (війська, які знаходяться на кордоні – ред.) проти Росії, а тут французів поставити. Ми чекаємо», – зазначив Лукашенко.

Нагадаємо: раніше речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко заявив, що наразі РФ на території Білорусі не має достатньо сил, щоб здійснити вторгнення в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів