Поділитись:

У Луцьку голову ОСББ насварили муніципали (фото)

Четвер, 11 квітня 2024, 20:21
У Луцьку голову ОСББ насварили муніципали (фото)

У Луцьку голова ОСББ допустила нагромадження гілок на прибудинковій території. Після вияву цього порушення муніципалами, гілля прибрали.

Про це 11 квітня повідомили на фейсбук-сторінці Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради. 

«Інспектором департаменту муніципальної варти було відреаговано на звернення, що надійшло через відділ комунікації «15-80», а саме мешканці будинку № 39 по вулиці Захисників України поскаржилися на засмічення прибудинкової території. В ході розгляду звернення було виявлено звалювання обрізаних гілок після весняного кронування дерев на прибудинковій території. Голова ОСББ, замість того, щоб відразу вивезти гілки, допустила їх нагромадження. Відповідно було проведено роз’яснювальну роботу з головою ОСББ та видано припис, щодо вивозу гілля та прибирання даної території, а також попереджено про адміністративну відповідальність в разі невиконання вимог та недопущення порушення Правил благоустрою міста Луцька в майбутньому», – йдеться у повідомленні.

Під час перевірки умови припису було виконано, порушення усунуто.

У Луцьку голову ОСББ насварили муніципали (фото) 

Наголошують, що складування гілля на прилеглих територіях, біля сміттєвих майданчиків, обабіч доріг, території загального користування суворо заборонено та передбачає адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу розміром від 340 до 1360 грн на громадян та від 850 до 1700 грн на посадових осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів