Поділитись:

Де у Луцькій громаді знесуть блокпости: адреси

Середа, 10 квітня 2024, 10:34
Де у Луцькій громаді знесуть блокпости: адреси

У Луцькій громаді демонтують старі блокпости.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету міськради у середу, 10 квітня.

У пояснювальній записці зазначають, що блокпости облаштовували через високу загрозу наступу зі сторони півночі. Розташовували їх вздовж основних магістральних вулиць і доріг, на в’їздах і виїздах у населені пункти. Будували ж з мішків з піском, бетонних блоків, старих автомобільних шин та маскувальних сіток.

«Ці блокпости уже тривалий час не використовуються, а тому мають занедбаний вигляд. З метою дотримання законодавства у сфері благоустрою та приведення до належного санітарного стану вулиць і доріг населених пунктів існує необхідність здійснити демонтаж таких блокпостів та прибрати узбіччя доріг від мішків з піском, бетонних блоків, старих автомобільних шин тощо», – додають в документі.

Реалізація рішення, йдеться в пояснювальній записці, забезпечить належний естетичний вигляд вулиць і доріг громади. Демонтують вже непотрібні блокпости за такими адресами:

  • с. Богушівка (в’їзд у село);
  • с. Жабка, вул. Козацька;
  • с. Зміїнець, вул. Ставкова;
  • с. Озденіж (в’їзд у село);
  • с. Сапогове, вул. Центральна.

Демонтувати споруди та прибрати територію мають працівники департаменту муніципальної варти.

Нагадаємо: у селі під Луцьком на блокпості сталася дорожньо-транспортна пригода за участю мікроавтобуса, в якій постраждали поліцейський та боєць добровольчого формування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів