Поділитись:

Які дороги лататимуть на Волині у 2024-му і скільки грошей на це піде

П'ятниця, 05 квітня 2024, 13:22
Які дороги лататимуть на Волині у 2024-му і скільки грошей на це піде

На Волині у 2024 році дорожники планують поточний «ямковий» ремонт двох пошкоджених доріг: Т 0311 Ковель — Камінь-Каширський і Т-03-02 Шацьк — Любомль.

Капітальних ремонтів, як і в попередні 2 роки, не передбачено через обмежене фінансування під час воєнного стану, розповів у коментарі Суспільному начальник Служби відновлення та інфраструктури у Волинської області Анатолій Посполітак.

З його слів, цьогоріч також лататимуть ями та вибоїни на чотирьох мостах в межах області.

«Передбачені лише ямкові ремонти, і то на дорогах першого та другого рівнів. Це міжнародні, національні і вибірково регіональні дороги з великою інтенсивністю руху. Вимушена міра, тому що коштів дуже мало, кошти йдуть на війну і ми працюємо по залишковому принципу», – сказав посадовець.

Зі слів Анатолія Посполітака, ремонтувати дороги можна і через співфінансування з громадами. Таку практику цьогоріч планують запровадити спільно з Ковельською громадою.

«Є домовленість з Ковельською міською радою про ремонт автомобільної дороги з Ковеля на Камінь-Каширський. Міська рада обіцяє виділити 6 млн грн. Ми також вишукали таку можливість і виділимо 6 млн грн. Десь в кінці квітня буде сесія: вони виділятимуть кошти й цього року будемо ремонтувати», –  сказав Анатолій Посполітак.

До 40 % бюджету Служби відновлення та інфраструктури в області, зазначив керівник служби, становить поточний ремонт доріг. Зі слів Посполітака, фінансування на «ямковий» ремонт на 2024 рік – орієнтовно 120 млн грн.

«Кошти нам виділяють не лише на ямковий ремонт, а й на безпеку руху, освітлення автомобільних доріг, розмітку тощо. І не треба забувати, що зима ще наступить... Якщо б громада якась виділила б мільйон на ремонт, то ми б зі своєї сторони теж знайшли б цей мільйон, навіть якби ця дорога була не першого чи другого рівня», – додав посадовець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів