Поділитись:

Зеленський анонсував нові кадрові рішення

Субота, 30 березня 2024, 22:26
Зеленський анонсував нові кадрові рішення

Президент Володимир Зеленський заявив, що кадрові зміни, які відбулися у владі цього тижня – це ще не всі підготовлені рішення.

Про це йшлося 30 березня у вечірньому зверненні президента, – пише Українська правда. 

«Ми продовжуємо перезавантаження державних інституцій. Цього тижня відбулося кілька замін. І це ще не всі рішення, які підготовлені. Сьогодні є нові укази – щодо радників. Кожному я вдячний за роботу. Ми робимо Офіс більш функціональним», – зазначив він.

Нагадаємо: 26 березня президент Володимир Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони України та призначив на цю посаду уже ексголову Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка. 29 березня Зеленський звільнив Андрія Смирнова та Олексія Дніпрова з посад заступників голови Офісу президента. На їхні місця були призначені Ірина Мудра та Олена Ковальська. 30 березня глава держави звільнив першого помічника Сергія Шефіра, радників Михайла Радуцького, Сергія Трофімова й Олег Устенка, а також позаштатних уповноважених із питань волонтерської діяльності Наталію Пушкарьову та з питань забезпечення прав захисників Альону Вербицьку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів