Поділитись:

Скільки шкіл на Волині впровадили електронні журнали

П'ятниця, 29 березня 2024, 18:09
Скільки шкіл на Волині впровадили електронні журнали

Станом на кінець березня 609 шкіл на Волині впровадили електронні журнали. 

Про це повідомила заступниця голови обласної військової адміністрації Вікторія Левчук.

«На сьогодні 98% шкіл області впровадили е-журнали. Варто зазначити, що до запуску публічного цифрового дашборду на Волині електронні журнали було впроваджено 31,1 % закладів загальної середньої освіти. Отже, цифровізація дає можливість обʼєднувати зусилля, здійснювати аналітику, бачити кожним учасником освітнього процесу – як реалізовується той чи інший проєкт, швидше приймати рішення щодо верифікованих даних про впровадження е-журналів», – зазначила Вікторія Левчук.

У Волинській області електронні журнали впровадили вже у 609 закладах загальної середньої освіти.

Такий показник відображає цифровий інтерактивний онлайн-дашборд впровадження е-журналів, запущений в роботу у липні минулого року відділом цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації спільно з управлінням освіти і науки ОВА.

Впровадження електронних журналів робить освітній процес прозорим та зрозумілим для всіх його учасників: учителів, учнів та батьків.

А завдяки цифровому дашборду кожен має можливість зручно та легко відстежувати аналітику щодо впровадження е-журналів школами Волині. Крім того, усього за кілька «кліків» можна дізнатись, які із закладів є найбільш прогресивними, відповідають сучасним цифровим вимогам, а відтак, можуть забезпечити якісний освітній процес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів