Поділитись:

Троє волинян організували виїзд ухилянтів за кордон

Вівторок, 19 березня 2024, 12:55
Троє волинян організували виїзд ухилянтів за кордон

Трьом волинянам повідомили про підозру у вчиненні у складі організованої групи організації незаконного виїзду за кордон військовозобов'язаних громадян.

Про це у вівторок, 19 березня, повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

«За процесуального керівництва Луцької окружної прокуратури Волинської області трьом волинянам повідомлено про підозру у вчиненні у складі організованої групи організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України із корисливих мотивів та несанкціонованого втручання в роботу інформаційних систем, що призвело до підробки інформації, під час дії воєнного стану (ч. 3 ст. 332, ч. 5 ст. 361 КК України)», – йдеться у дописі.

За даними слідства, 22-річний та двоє 23-річних жителів Луцького району за грошову винагороду від 2 500 до 4000 доларів США забезпечували внесення відомостей про військовозобов'язаних чоловіків до інформаційної системи «Шлях» як про водіїв фізичної особи-підприємця, що має ліцензію на міжнародні вантажні перевезення.

У такий спосіб упродовж квітня-грудня 2023 року вони зробили можливим виїзд трьох ухилянтів у країни Євросоюзу.

Один із них на наданому членами групи транспортному засобі виїхав у Румунію.

Досудове розслідування: Луцьке РУП ГУНП в області за оперативного супроводу Управління міграційної поліції ГУНП у Волинській області та Департаменту військової контррозвідки СБУ.

Надрукувати
мітки:
коментарів