Спортсменка з Волині виборола «срібло» на міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби

Субота, 16 березня 2024, 16:14

Спортсменка з Волині Марія Сахарук посіла другу сходинку на міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби «Dudinecka 50», які відбулися у Словаччині.

Про це повідомили на сторінці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, – пише Суспільне.

Волинянка змагалася за першість на дистанції 20 кілометрів. До фінішу Марія Сахарук прийшла із результатом 1:29:14 години і виконала олімпійський норматив на Олімпійські ігри в Парижі.

Що відомо про скороходку Марію Сахарук

Марія Сахарук – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (спортивна ходьба). Спортсменка народилася 14 жовтня 1995 року у Луцьку. Марія починала спортивну кар’єру у ДЮСШ Луцького району.

Нині дівчину тренує Борисюк Валентина Іванівна. На Олімпіаді у 2021-му волинянка стала єдиною з усіх українських скороходів, яка ввійшла до топ-20. Марія посіла 19-те місце, подолавши 20 кілометрів за 1:34:04 години.