Поділитись:

На Волині змогли стабілізувати чоловіка, у якого було тільки 24 удари серця за хвилину

Вівторок, 12 березня 2024, 11:02
На Волині змогли стабілізувати чоловіка, у якого було тільки 24 удари серця за хвилину

Волинські медики завдяки внутрішньокістковому доступу змогли ввести необхідні лікарські засоби хворому чоловікові.

8 березня 2024 року об 11 год. 03 хв. до центральної оперативної диспетчерської поступив виклик від сина пацієнта, який повідомив, що його 70 річному батькові дуже погано, «слабість, в’ялість, не може піднятися з ліжка.  Хворіє гіпертонічною хворобою, але тиск не високий».

Бригада Маневицького відділення ЕМД прибувши на виклик, оглянула  пацієнта, зібрала анамнез. Вияснили, що пацієнт до приїзду бригади ЕМД протягом  3 годин прийняв 50 мг бісопрололу.

«На електрокардіограмі - повна AV блокада, частота серцевих скорочень 24 за хвилину. Пацієнтові було встановлено внутрішньовенний катетер, який через деякий час перестав функціонувати. Повторні 2 спроби встановити  переферичний внутрішньовенний катетер успіху не дали, тому лікар з медицини невідкладних станів прийняла рішення  про встановлення внутрішньокісткового доступу до латеральної поверхні  великогомілкової кістки. 

Пристрій внутрішньокісткового доступу - це унікальна техніка порятунку пацієнтів будь-якого віку, який дозволяє швидко отримати можливість інфузійної терапії в разі шокового стану або реанімаційних заходів. Завдяки внутрішньокістковому доступу вдалося ввести необхідні лікарські засоби.

Враховуючи відсутність реакції на введення лікарських засобів, нестабільну гемодинаміку, пацієнтові було встановлено поліфункціональні електроди та проведено черезшкірну кардіостимуляцію з попередньою седацією», – зазначили медики.
 

Пацієнт в стабільному стані  був доставлений та госпіталізований до профільного закладу охорони здоров’я.

На Волині змогли стабілізувати чоловіка, у якого було тільки 24 удари серця за хвилинуНа Волині змогли стабілізувати чоловіка, у якого було тільки 24 удари серця за хвилину 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Надрукувати
мітки:
коментарів