Поділитись:

Росія планує відновити виробництво літаків А-50

Четвер, 29 лютого 2024, 23:26
Росія планує відновити виробництво літаків А-50

В Росії анонсували перезапуск виробництва літаків далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50. Там це рішення підкріпили «вагомим» поясненням.

Про це пише 24 канал.

Ввечері 23 лютого стало відомо про збиття ворожого А-50. Це вже друге повітряне судно далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50, яке вдалося ліквідувати українським Силам з початку 2024 року.

Перезапуск виробництва А-50 в Росії

Ряди російської авіації зменшилися через знищення українськими Силами літаків А-50 ввечері 23 лютого. Після цього в Росії раптом вирішили «надати другого дихання» виробництву літака ДРЛС А-50.

Вже сьогодні, 29 лютого, в росЗМІ поширили заяву гендиректора російської корпорації «Ростех» Сергєя Чемезова про відновлення виробництва літаків А-50.

Чемезов пояснив це тим, що такі літаки потрібні збройним силам Росії. Однак це не єдина причина, яку він озвучив. Що більше, у Росії почали фантазувати про «успіх експорту» цих повітряних суден.

Так, за словами гендеректора «Ростех», перезапуск виробництва А-50 також роблять і через те, що вони нібито «дуже добре йдуть на експорт».

««Ростех» планує відновити колишній випуск літаків далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50, оскільки він потрібний зс Росії і «дуже добре йде на експорт», – заявив голова «Ростеха» Сергєй Чемезов.

Нагадаємо: у ніч на 29 лютого Повітряні сили знищили російський літак Су-34 на Східному напрямку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів