Поділитись:

Як віртуальний номер змінює підходи до бізнес-комунікації

Понеділок, 26 лютого 2024, 17:04
Як віртуальний номер змінює підходи до бізнес-комунікації

В епоху стрімкого розвитку цифрових технологій підхід до ведення бізнесу також зазнає змін. Це стосується і комунікацій. На заміну застарілим телефонним лініям приходять сучасні рішення ― більш гнучкі та мобільні. Використання такого інструменту, як віртуальний номер, ― це не просто модний тренд, а розвиток бізнесу і здобуття числених переваг. 

Поняття і можливості віртуальних номерів

Віртуальний номер ― це телефонний номер, який не має фізичної картки та не прив'язаний до певного місця. Він не потребує встановлення традиційного обладнання, телефонів та мереж, а працює через інтернет. Головні переваги такого рішення ― доступність, зручність, а також широкий спектр функцій, які недоступні користувачам звичайних телефонних номерів.

Технологія дає змогу телефонувати та приймати виклики де завгодно. Завдяки віртуальним номерам компанія отримує можливість робити міжнародні дзвінки незалежно від місця знаходження, розширювати й вести бізнес навіть по всьому світу.

Важлива функція віртуального номера ― багатоканальність. Це означає, що одночасно декілька клієнтів можуть додзвонитися в компанію, натомість при використанні звичайного номера ― лише один клієнт, а решта чутиме сигнал «лінія зайнята». Тож навіть одного віртуального номера достатньо, щоб відкрити колцентр та обслуговувати десятки дзвінків одночасно.

Ви можете підключити віртуальний номер потрібної країни чи регіону, наприклад, з кодом міста, де ведете бізнес. Це важливо, щоб викликати довіру клієнтів і створити локальний імідж компанії.

Використання віртуальних номерів в різних галузях бізнесу

Віртуальні номери корисні в різних галузях бізнесу:

 • електронна комерція – прийом замовлень від клієнтів з різних країн світу;
 • медицина ― гаряча лінія для запису пацієнтів на прийом чи виклику невідкладної допомоги;
 • фінанси ― безпечна та конфіденційна комунікація з клієнтами;
 • нерухомість ― консультування потенційних покупців та орендарів;
 • технології та сервіс ― технічна підтримка користувачів;
 • та інше.

Переваги використання віртуальних номерів

Коротко перелічимо основні переваги запровадження в компанії технології віртуального звʼязку:

 • мобільність ― робіть міжнародні дзвінки в будь-якій точці світу, де є доступ до інтернету;
 • аналітика ― віртуальні номери надають доступ до статистики телефонних розмов;
 • функції, недоступні користувачам звичайних номерів;
 • високий рівень якості звʼязку та чистота звучання;
 • економія ― для запровадження системи віртуальної телефонії не потрібно купувати обладнання і замовляти монтаж ліній.

Висновки

Незалежно від сфери діяльності, віртуальні номери відкривають нові можливості для бізнесу. Маючи лише один багатоканальний віртуальний номер, можна відкрити колцентр та приймати десятки дзвінків одночасно. Високий рівень звуку покращує комунікацію з клієнтами: консультування, технічну підтримку, допомогу, продажі тощо. Також віртуальні номери різних країн дають компаніям змогу розширити діяльність на нові міжнародні ринки, не змінюючи місця знаходження офісу чи виробничих потужностей. 

Надрукувати
мітки:
коментарів