Поділитись:

Зеленський анонсував кешбек за купівлю українських товарів

Понеділок, 26 лютого 2024, 15:10

Українці зможуть отримати компенсацію частини оплати вітчизняних товарів і послуг у межах нової державної програми кешбеку «Купуй українське».

Про це повідомив президент Володимир Зеленський на презентації платформи «Зроблено в Україні», пише «Інтерфакс-Україна».

«За купівлю певних типів зроблених в Україні товарів і послуг громадяни України зможуть отримати повернення частини коштів на спеціальну картку», – сказав глава держави.

Зеленський уточнив, що дав відповідне доручення уряду, і наразі цю програму розробляють.

За словами президента, завданням цієї програми є, «щоб українські гроші залишилися в Україні та працювали в Україні».

«Це податки, це зарплати наших воїнів, це можливості нашої держави, зокрема й оборонні. Уже готують параметри українського кешбеку: фінансові й технічні», – зазначив президент.

Він додав, що необхідно постаратися, щоб програма кешбеку запрацювала вже до кінця поточного року.

Зеленський додав, що новостворена платформа «Зроблено в Україні» має стати майданчиком постійного прямого діалогу держави та підприємців.

Глава держави зазначив, що триває робота і над іншими державними програмами, які дадуть змогу вітчизняному виробнику масштабувати роботу.

«Це державні гранти, кредити, стимулювання виробництва, попиту через український кешбек, допомоги на зовнішніх ринках», – пояснив президент.

Нагадаємо: 23 лютого Уряд затвердив зображення торговельної марки для товарів, вироблених в Україні, – «Зроблено в Україні», ним безкоштовно зможе користуватися бізнес, громадські організації та держустанови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів