Поділитись:

У США ведучу YouTube-каналу про виховання засудили за жорстоке поводження з дітьми

Четвер, 22 лютого 2024, 00:24
Джоді Гільдебрандт (ліворуч) і Рубі Франке (праворуч)
Джоді Гільдебрандт (ліворуч) і Рубі Франке (праворуч)

У США блогерку Рубі Франке, яка вела YouTube-канал про виховання дітей, засудили до чотирьох термінів увʼязнення за жорстоке поводження з власними дітьми з обтяжувальними обставинами. 

Як повідомляють The Guardian та BBC, до викриття жінка мала 2,3 мільйона підписників, – передає УП. Життя.

42-річну Рубі Франке з американського штату Юта арештували у серпні минулого року. Це сталося після того, як її виснажений 11-річний син із відкритими ранами й перев'язаний скотчем виліз з вікна будинку, щоб попросити їжі й води у сусіда. Пізніше у такому ж стані знайшли 9-річну дочку Франке.

Після арешту блогерки її старша дочка, 20-річна Шарі Франке, поділилася в Instagram зображенням поліцейських з підписом «Нарешті».

Франке разом із дітьми до арешту проживали у Джоді Гільдебрандт, власниці консультаційного бізнесу із самовдосконалення. Жінки разом працювали над створенням відео з порадами щодо виховання дітей і стосунків.

За словами прокурора, Франке регулярно відмовляла сину та доньці в їжі, воді, ліжках для сну та практично в усіх форматах розваг.

У грудні Франке та Гільдебрандт визнали себе винними у жорстокому поводженні з дітьми з обтяжувальними обставинами другого ступеня.

Обох жінок засудили до чотирьох термінів від одного до 15 років. Вироки будуть виконуватися послідовно. Скільки часу вони зрештою відбудуть, визначатиме комісія з умовно-дострокового звільнення.

Під час винесення вироку Франке попросила вибачення у своїх дітей, сказавши, що «вірила, що темне – це світло, а хороше – це погане».

«Протягом останніх чотирьох років я вирішила слідувати порадам і настановам, які привели мене в темну оману. Моя спотворена версія реальності залишалася практично безконтрольною, оскільки я ізолювалася від усіх, хто кидав мені виклик», – сказала Франке.

Гільдебрандт, своєю чергою, побажала дітям «фізичного та емоційного зцілення».

«Одна з причин, чому я не пішла до суду, полягає в тому, що я не хотіла, щоб вони емоційно переживали досвід, який міг би завдати їм шкоди. Я сподіваюся і молюся, що вони зціляться і будуть рухатися вперед, щоб мати прекрасне життя», – заявила вона.

Ще до арешту деякі глядачі скаржилися на Франке правоохоронним органам. Зокрема, у 2020 році до Служби захисту дітей надійшли повідомлення, що син блогерки Чад, якому тоді було 15 років, спав на мішку з бобами протягом семи місяців.

Адвокати Франке стверджували, що у ситуації винна Гільдебрандт, яка нібито «систематично ізолювала» її від сім'ї, через що їхня клієнтка прийняла «спотворене почуття моралі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 квітня 2024
09 квітня 2024
07 квітня 2024
23 березня 2024
20 березня 2024
17 березня 2024
08 березня 2024
07 березня 2024
03 березня 2024
29 лютого 2024