Поділитись:

Винна російська агресія, – Дуда прокоментував блокаду кордону з Україною

Середа, 21 лютого 2024, 08:00
Винна російська агресія, – Дуда прокоментував блокаду кордону з Україною

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що «проблема з українським продовольством існувала від самого початку». І додав, що вона почалася через російську агресію проти України.

Про це польський лідер сказав в інтервʼю «Українському радіо».

«Фермери бояться величезного напливу української сільськогосподарської продукції на ринки країн ЄС. Вони вважають, що це треба контролювати, тому що вони бояться за своє існування. Вони вимагають, щоб ЄС на рівні Брюсселя врегулював це питання», – зазначив Дуда.

З його слів, переговори з цього приводу зараз тривають.

«Пам'ятаймо, що в усьому винна саме російська агресія проти України, а не хтось інший. Якби не було російської агресії проти України, то цієї проблеми не виникло б взагалі», – сказав президент Польщі.

Також Дуда сказав, що блокування кордону – це не рішення польського уряду, а фермерів. Польський лідер сподівається, що ситуація буде розв’язана шляхом переговорів. Також у Дуди запитали й про розсипане на дорозі українське зерно. На це він відповів так:

«Мені шкода, що виникли такі ситуації, але, з іншого боку, прошу також пам'ятати, що Польща це демократична країна, де право на протест просто існує і воно гарантоване Конституцією».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів