Спортсмен з Волині завоював два «золота» на всеукраїнських змаганнях з лижних гонок (фото)

Середа, 14 лютого 2024, 18:32

Спортсмен з Волині Михайло Хміль на змагання VI Зимової Універсіади України з лижних гонок здобув дві золоті медалі.

Як повідомили на сторінці Федерації біатлону Волині нагороди волинянин виборов у перший і останній дні змагань, – пише Суспільне.

В перший день змагань біатлоніст отримав першість в спринтерській гонці вільним стилем на дистанції 1,6 кілометра. Друге золото Михайло Хміль здобув у гонці вільним стилем на дистанції 10 кілометрів.

В січні 2024 року Михайло виборов «срібло» на Чемпіонаті України з біатлону серед юніорів та юніорок.