Поділитись:

На Волині підліток виліз на потяг і отримав опіки 40% тіла: подробиці (відео)

Вівторок, 30 січня 2024, 11:15
На Волині підліток виліз на потяг і отримав опіки 40% тіла: подробиці (відео)

На Волині підлітка уразило струмом, бо той виліз на вагон потяга.

Як повідомили телеканалу «Конкурент TV» у поліції області, інцидент трапився 29 січня у Турійську.

17-річний хлопець на залізничному вокзалі вибрався на вагон товарного потягу, де його вразило електричним струмом. Юнак отримав тілесні ушкодження, його госпіталізували. Як зазначили в екстреній медичній допомозі, у постраждалого – численні опіки.

«В нього опіки, значні опіки отримав. В результаті чого був доставлений у відповідний лікувальний заклад. Там іде ураження електричним струмом, термічний опік 2-3 ступеня правої верхньої та нижньої кінцівок, грудної клітки, живота, статевих органів. Площа – понад 40%», – розповів завідувач оперативної диспетчерської КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Станіслав Лінік.

На Волині підліток виліз на потяг і отримав опіки 40% тіла: подробиці (відео)

Відомості про цей інцидент внесли до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Триває перевірка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів