Присвятила нагороду батькові: волинянка Анна Клим’юк – призерка Кубка України з гірськолижного спорту (фото)

Субота, 27 січня 2024, 09:43

Волинянка Анна Клим'юк стала «бронзовою» призеркою Кубка України з гірськолижного спорту. Свою нагороду дівчина присвятила нещодавно загиблому батькові Максиму Клим’юку.

Про це повідомляє Володимирська міська рада.

22-26 січня в с. Поляна на Закарпатті відбувався Кубок України з гірськолижного спорту серед паралімпійців. Волинську область представляли 35 спортсменів, серед яких – 17-річна володимирчанка Анна Клим’юк.

Під час змагань Анна Клим’юк показала гідні результати та отримала заслужені нагороди, які присвятила трагічно загиблому татові – Максиму Клим’юку.

За перший день змагань (дисципліна «слалом») у своїй віковій групі Аня зайняла 3 місце, у другий день змагань (дисципліна «слалом-гігант») – 3 місце.

Нагадаємо: голова громадської ради при Володимирській РДА Максим Клим'юк загинув 25 січня внаслідок нещасного випадку: завів транспортний засіб для прогрівання, вийшов з нього, тим часом автомобіль самостійно почав рух заднім ходом на слизькій дорозі і притис чоловіка до паркану. Інцидент зафіксувала камера спостереження.