Поділитись:

Серед випускників – і військові: понад тисяча магістрів ЛНТУ отримали дипломи (відео)

Субота, 20 січня 2024, 16:47

У Луцькому національному технічному університеті відбулось урочисте вручення дипломів магістра. 

На дійстві побували і журналісти телеканалу «Конкурент TV».

Цього року випускників ЛНТУ багато. Серед них і Андрій. Він каже: пішов здобувати ступінь магістра після того, як успішно вивчився на бакалавра.

«Закінчив факультет аграрних технологій та екології. Магістр. Хороші спогади залишилися після навчання за багато років. І з хорошими викладачами було добре працювати. Багато чому навчили, і залишиться на майбутнє. Диплом маємо. Маємо навчання, маємо трошки практики. Працюємо в сфері сільського господарства. З татом працюємо у «Фермерське господарство «Волинь». Розвиваємо агробізнес», – розповідає Андрій.

Також щаслива отримати диплом магістра Оксана. Дівчина успішно закінчила університет за спеціальністю «Харчові технології та господарство».

«Це вже друга моя освіта. Першу освіту отримала ще 10 років тому. Це було щось нове відчути себе студенткою, але цікаво. Я навчалася на заочному. І скажемо, дізналась для себе багато нового. Можу сказати одне – дякую цьому навчальному закладу за ці півтора року навчання. Перша моя освіта – юридична. Я навчалася в Києві. Оскільки 8 років тому я стала кондитером і захотіла також підтвердити свої знання вищою освітою, саме ступенем магістра, тому вирішила навчатися знову», – зазначає Оксана Шевчук.

Серед випускників є й військовослужбовці. Деякі змогли завітати на вручення дипломів. Втім, більшість залишилися на фронті боронити Україну.

Усього Луцький національний технічний університет випустив 1250 магістрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів