Поділитись:

Паркування в центрі Луцька може стати платним: де та за скільки

Середа, 17 січня 2024, 10:18

Паркування на центральних вулицях Луцька може стати платним.

Про це йдеться у звіті комунального підприємства «АвтоПаркСервіс» за 2023 рік.

Протягом шести місяців 2024 року «АвтоПаркСервіс» планує зосередити свої сили на поступовому збільшенні кількості паркомісць у центральній частині міста, зокрема:

  • вул. Богдана Хмельницького, 1 (Театральний майдан) – планується впровадження автоматичної системи паркування у вигляді в'їзного-виїзного термінала;
  • вул. Винниченка – облаштування паркувального майданчика планується шляхом нанесення відповідної дорожньої розмітки, встановлення інформаційних табличок з інструкцією безготівкової оплати послуг паркування за допомогою мобільного застосунку «SmartLutsk»;
  • вул. Степана Бандери (поруч з головним корпусом ВНУ імені Лесі Українки) – облаштування паркувального майданчика планується шляхом нанесення відповідної дорожньої розмітки, встановлення інформаційних табличок з інструкцією безготівкової оплати послуг паркування за допомогою мобільного застосунку «SmartLutsk» та паркомата.

Також паркувальники хочуть оновити й старі системи:

«КП «АвтоПаркСервіс» планує оновити застарілі паркувальні автомати на майданчику для паркування на вул. Кривий Вал на нові платіжні термінали, що забезпечить водіям оплату послуг паркування як готівкою, так і за допомогою платіжної картки або мобільного додатку «SmartLutsk», – йдеться у звіті.

Ідентичне нововведення чекає ще на паркову, що на вулиці Кравчука.

Відповідно до рішення виконавчого комітету, тариф за годину паркування на майданчиках по вулицях Богдана Хмельницького, Винниченка та Степана Бандери може становити 10 гривень.

До слова, минулого 2023 року комунальники отримали понад 3,6 мільйона гривень доходу від надання послуг з бронювання місць для парковки та власне від паркування, а також від реалізації продукції.

Нагадаємо: аби утримувати в належному стані вулично-дорожні мережі, на вулицях Луцька працює снігоочисна техніка. Проте припаркований вздовж доріг автотранспорт стає перешкодою для належного прибирання комунальними службами снігу та ожеледиці з проїжджих частин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів