Поділитись:

У Луцьку створять спеціалізовані служби цивільного захисту міста

П'ятниця, 29 січня 2016, 19:08
У Луцьку створять спеціалізовані служби цивільного захисту міста

У Луцьку мають намір створити спеціалізовані служби цивільного захисту міської ланки Волинської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Про це йдеться в розпорядженні Луцького міського голови Миколи Романюка від 29 січня 2016 року "Про спеціалізовані служби цивільного захисту міста Луцька".

У тексті документу йдеться, що "відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 25 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 08.07. 2015 № 469, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 28.12.2015 № 593 та Положення про Луцьку міську ланку Волинської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.01.2016 № 5-1:

1. Утворити міські спеціалізовані служби цивільного захисту Луцької міської ланки Волинської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту відповідно до переліку, що додається.

2. Начальникам міських спеціалізованих служб цивільного захисту:

- забезпечити розробку і погодження в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради функціональних структур та положень про служби відповідно до Положення про спеціалізовані служби цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 № 469;

- розробити функціональні обов'язки посадових осіб служби;

- копії функціональних структур та затверджених положень подати в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради до 01 березня 2016 року.

3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення надати органам управління і суб'єктам господарювання міста, які створюють міські служби цивільного захисту методичний супровід в розробці установчих документів спеціалізованих служб".

Надрукувати
мітки:
коментарів