Поділитись:

Литва планує наступного року підготувати 3500 українських військових

Середа, 20 грудня 2023, 22:40
Литва планує наступного року підготувати 3500 українських військових

Литва у 2023 році підготувала 2,9 тисячі українських воїнів, наступного року планується провести навчання для 3,5 тисячі українських військових.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Збройних сил Литви.

Уточнюється, що за 2023 рік близько 2,9 тис. українських військових були підготовлені литовськими інструкторами на території Литви та в межах багатонаціональної програми у Британії і місії ЄС. Це включало базову підготовку, а також навчання на конкретних видах техніки і підготовку командирів різного рівня.

При цьому безпосередньо у Литві пройшли навчання 1,6 тис. українських військових за 88 різними курсами. Спеціалісти з розмінування, сапери проходили підготовку в рамках спільної ініціативи Литви з країнами Північної Європи.

У наступному році литовські інструктори будуть залучені до підготовки близько 3500 українських військових – знову у рамках місії Євросоюзу EUMAM, операції Interflex на території Великої Британії, а також безпосередньо у Литві.

Як повідомлялося, 20 грудня в Україну прибула нова партія військової допомоги від Литви, до якої увійшло зимове польове обладнання та сухпайки.

Минулого тижня Литва передала Україні кілька мільйонів набоїв і кілька тисяч боєприпасів для переносних протитанкових гранатометів малої дальності, а також близько тисячі розкладних ліжок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів