Лучанка виборола «золото» на чемпіонаті України з біатлону (фото)

Неділя, 17 грудня 2023, 20:12

Лучанка Аліна Хміль виборола першість на чемпіонаті України-2024 з біатлону серед юнаків та дівчат.

Фінал змагань, де виступила представниця Волині, відбувся 17 грудня в селі Яворів Івано-Франківської області. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив голова громадської організації «Федерація біатлону міста Луцька» Василь Покотилець, – пише Суспільне.

Лучанка змагалася у спринті на шість кілометрів із двома вогневими рубежами та показала результат 18:09.1, фінішувавши першою.

«Наша Аліна Хміль перемагає у спринтерській гонці! Аліна гарно відпрацювала свій перший вогневий рубіж і лише на стійці наша біатлоністка не закрила одну мішень. Чудова робота на вогневих рубежах і хороша швидкість! В результаті — переможна сходинка сьогоднішнього п'єдесталу!» — зазначив голова луцької федерації.

Для 16-річної луцької спортсменки ці змагання стали першими на рівні чемпіонату України.