Поділитись:

Волинські криміналісти отримали лабораторію для експрес-аналізу ДНК (фото)

Понеділок, 04 грудня 2023, 12:17
Волинські криміналісти отримали лабораторію для експрес-аналізу ДНК (фото)

Волинські криміналісти отримали мобільну лабораторію для проведення експрес-аналізу ДНК вартістю майже 300 тисяч доларів.

Про це у понеділок, 4 грудня, повідомив сектор комунікації поліції Волинської області на сайті ГУНП.

«Нещодавно у Києві для поліцейських провели навчання з відбору біологічних зразків, встановлення осіб, причетних до скоєння правопорушень, а також тіл невстановлених осіб за допомогою сучасних технологій.

Все це в першу чергу для того, аби поліцейські могли швидко і якомога точніше документувати воєнні злочини, скоєні країною-агресором», – йдеться у повідомленні.

По завершенню навчання криміналісти, у тому числі й з Волині, отримали відповідні сертифікати. Також їм вручили мобільні лабораторії ENDI 6C, придбані за фінансування США, за допомогою яких вони будуть проводити експрес-аналіз ДНК для встановлення осіб. Вартість одного такого приладу сягає майже 300 тисяч доларів США.

Зазначають, що сучасна техніка значно полегшить правоохоронцям процес документування злочинів, а також дасть змогу детальніше досліджувати слідову інформацію.

Волинські криміналісти отримали лабораторію для експрес-аналізу ДНК (фото)Волинські криміналісти отримали лабораторію для експрес-аналізу ДНК (фото)Волинські криміналісти отримали лабораторію для експрес-аналізу ДНК (фото)Волинські криміналісти отримали лабораторію для експрес-аналізу ДНК (фото)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів