Поділитись:

Восьмі пологи: волинянка передчасно народила шестимісячних двійнят у «швидкій»

Понеділок, 27 листопада 2023, 16:31

На Волині 33-річна жінка передчасно народила шестимісячних двійнят у кареті швидкої допомоги.

Про це інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У ніч 26 листопада об 01 годині, 53 хвилин  бригада екстреної медичної допомоги Горохівського відділення ЕМД, пункту ЕМД с.Шклінь на робочий планшет отримала термінове повідомлення: «Вагітність восьма. Початок передчасних пологів».

Бригада ЕМД прибула на місце виклику за лічені хвилини.

«Породіллі всього 33, це вже 8-ма вагітність. Після огляду пацієнтки, з’ясувалося, що термін її вагітності приблизно 20 тижнів. Керівником бригади було прийняте рішення про негайну госпіталізацію», – йдеться в повідомленні.

Під час транспортування пацієнтки пологова діяльність стрімко наростала. Санітарний транспорт було зупинено на узбіччі, прийшлось приймати пологи в салоні  санітарного автомобіля.

Завдяки злагодженій роботі фельдшера з медицини невідкладних станів та водія автотранспортних засобів (санітарного автомобіля), жінка народила двійнят, хлопчика та дівчинку. Крихітки народилися приблизно з масою тіла до 500 грамів.

Маму та немовлят доставили до профільного закладу охорони здоров’я під нагляд спеціалістів.

Медики звертаються до вагітних жінок, які проживають на території області: будь ласка, не наражайте себе та своїх дітей на небезпеку, обов’язково спостерігайте вагітність у закладі охорони здоров’я, за можливості, заздалегідь приїздіть до пологового, щоб Ваші малюки з’являлися на світ під контролем профільних спеціалістів, де є все необхідне обладнання для порятунку життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів