Поділитись:

«Люблю коней»: волинський ковбой 15 км їхав на краденому скакуні

Понеділок, 27 листопада 2023, 12:22

25 листопада до поліції Горохова надійшла заява від 47-річної громадянки про те, що з її фермерського господарства в с. Озерці викрали коня.

Як інформує Луцьке районне управління поліції, співробітники карного розшуку розпочали встановлювати місце перебування зловмисника та тварини. Знайшли їх того ж дня, буквально за кілька годин, у сусідньому селі.

 

Як розповів начальник кримінальної поліції в Горохові Дмитро Смага, крадій з кількох коней, які були на фермі, вибрав найбільш спокійного, сів верхи та помчав до іншого населеного пункту. Проїхавши близько 15 кілометрів, він лишив тварину в знайомих, придумавши легенду, що його віз з конем потрапив в аварію. 

Невдовзі його затримали поліцейські, це 34-річний мешканець Володимирського району. Їм він розповів, що просто «дуже любить коней».

«Очевидно, любить він не лише коней, а легкі гроші, адже раніше вже мав проблеми з законом за вчинення крадіжок і лише цього року вийшов з місць позбавлення волі.

Тепер йому знову може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі, згідно з ч.4 ст.185 Кримінального Кодексу, – вчинення крадіжки в умовах воєнного стану», – йдеться у повідомленні.

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів