Поділитись:

Скандал: популярну блогерку підловили на брехні на шоу «Супермама»

Субота, 25 листопада 2023, 05:32

Українську блогерку Яну Догу звинуватили у брехні на популярному шоу «Супермама». Це пов'язано з її заробітками у соціальних мережах.

Яна Дога має чимало підписників у соцмережах. Зокрема, в інстаграмі за нею стежать 540 тисяч підписників, а у тіктоці – більше, ніж 11 мільйонів осіб, – пише 24 канал.

Дівчина взяла участь в одному з випусків популярного проєкту «Супермама» на телеканалі «СТБ». Вона зізналась про те, що добре заробляє блогерством. Дога поділилась, що придбала собі Porsche та згодом хоче купити синові квартиру.

Інші матусі запитали у Яни, скільки вона заробляє на місяць. Дога зазначила, що в інстаграмі її заробіток сягає 30-50 тисяч доларів. Тоді як в тіктоці дівчина отримує майже 20 тисяч доларів. Блогерка сказала, що зареєстрована як ФОП третьої групи.

Порахувавши її заробітки, одна з учасниць Вікторія дійшла до висновку, що Яна каже неправду. Зокрема, або вона не сплачує усіх податків, або обманює про свої статки. Річ у тім, що обмеження на ФОПі в рік становлять 8 мільйонів гривень. Тоді як заробітки блогерки перевищують цю суму в чотири рази.

Дога відповіла, що доходи у неї можуть відрізнятися кожного місяця, тож заробітки не є сталими.

Я не заробляю 80 тисяч доларів кожен місяць. 30-50 тисяч,
– зазначила Яна.

На думку блогерки, суперниці не було до чого причепитися й та вирішила взятися за податки. Яна назвала іншу учасницю "тупою" та наказала вийти з її квартири.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів